volejte 604 32 32 90, ZeliNET - Jiří Zelenka

Kontakty | Doporučit web | Mapa webu

Vítejte na stránkách firmy Zelenka Jiří - Green Computers

PCFirma Zelenka Jiří – Green Computers nabízí vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím sítě ZeliNET a DobrejNET a to jak pro domácí tak i firemní zákazníky.

Zabýváme se prodejem, servisem a poradenstvím v oblasti výpočetní techniky.

Poskytujeme připojení k internetu - provoz sítě ZeliNET a DobrejNET.

ZelíNET Internet vznikl za účelem poskytování internetu v obcích Radětice, Staré Sedlo, Haškovcova Lhota, Senožaty, Krída, Stádlec, Hájky, Dobronice, Řepeč, Zběšičky, Popovec, Oltyně, Dobřejice, Skrýchov u Opařan, Nové Dvory, Srlín....

K internetové přípojce nabízíme ZDARMA i internetovou televizi.

 

Rádi připojíme i Vaši vesnici, bude-li to technicky možné. Volejte 604 32 32 90

Máte problémy se svým současným poskytovatelem? Máte výpadky internetu? Poskytovatel nekomunikuje? Je arogantní? Tvrdí Vám bez váhání, že máte zavirovaný počítač, aniž by se přesvědčil, zda problém není na jeho straně? atd.... tak to jste na správných stránkách správné firmy.

Takovéto jednání Vám u nás nehrozí. Nasazujeme jen osvědčené zařízení a když i přesto problém nastane, tak jej řešíme rychle, jak jen to je možné. O stavu Vás samozřejmě informujeme.

Problémy jsou od toho, aby se řešily.

U nás si nebudete připadat bezmocní při řešení svých problémů, na nás se můžete kdykoli obrátit s otázkou či prosbou o pomoc.

Síť ZeliNET se díky používání nejnovějších technologií a sledování trendů vyznačuje spolehlivým a kvalitním připojením v rámci sítě samotné a několikanásobně větší rychlostí stahování než jsou jiné dostupné a nabízené možnosti připojení k celosvětové síti Internet.

Moderní provedení vysokorychlostního bezdrátového připojení k Internetu. V drtivé většině je služba provozována v pásmu 5GHz. Nabízí vysoké přístupové rychlosti až 16Mbps ale i více, časově neomezenou možnost surfování, stahování souborů a rychlé reakce na všechny vaše požadavky. Nemusíte platit nesmyslné poplatky za pevnou linku, služba umožňuje využít hlasové služby (VoIP).

Je určena všem, kteří chtějí nadstandardně kvalitní připojení k Internetu a díky celé řadě paušálů osloví skutečně každého uživatele.

Zajišťujeme kompletní servis, poradenství a montáž.

Dále prodáváme výpočetní techniku od výrobců a značek, které se do České republiky dovážejí či se zde vyrábí. Sestavujeme "Počítače šité na míru" Prodáváme i jednotlivé komponenty. Provádíme přestavby, rozšíření či renovace osobních i jiných počítačů.

Nabídneme Vám řešení, které zatíží Vaši peněženku jen minimálními náklady. Priorita je pro nás spokojený zákazník.